Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

13-latka zatrzymana przez policjantów za brutalnie pobicie 40-letniej kobiety

Data publikacji 27.07.2017

Policjanci z głogowskiej komendy powiatowej w wyniku podjętych działań zatrzymali 13-latkę podejrzaną o brutalne pobicie 40-letniej mieszkanki Głogowa. Nastolatka przyznała się do pobicia, jednak nie potrafiła wyjaśnić dlaczego to zrobiła. Całe zdarzenie zarejestrowane zostało przez świadka tego zdarzenia. Materiał pokazuje szczególnie brutalne działanie nastolatki.

Do zatrzymania doszło 26 lipca br., gdy głogowscy policjanci uzyskali informację o pobiciu oraz filmie zarejestrowanym przez świadka tego zdarzenia. Materiał zarejestrowany telefonem komórkowym jest teraz materiałem dowodowym. Policjanci natychmiast podjęli działania, w efekcie których ustalili i zatrzymali 13-letnią mieszkankę Głogowa podejrzaną o pobicie starszej od niej kobiety. Zarejestrowany materiał pokazuje szczególnie brutalne działanie nastolatki.

Zatrzymana podejrzana została przesłuchana i przyznała się do pobicia. Nie potrafiła jednak wyjaśnić dlaczego to zrobiła. Pokrzywdzona 40-latka twierdzi, że została zaatakowana bez żadnego wyraźnego powodu, przewrócona na ziemię i dotkliwie pokopana.

Sprawą brutalnej 13-latki zajmie się dalej sąd dla nieletnich.

(KWP we Wrocławiu / mw)

Film 13-latka zatrzymana przez policjantów za brutalnie pobicie 40-letniej kobiety

Pobierz plik 13-latka zatrzymana przez policjantów za brutalnie pobicie 40-letniej kobiety (format mp4 - rozmiar 14.94 MB)

Powrót na górę strony