Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zamość: Poszukiwany ENA, zatrzymany przez najbardziej rozpoznawalną dzielnicową

Data publikacji 29.07.2017

Najbardziej rozpoznawalna dzielnicowa zamojskiej komendy wspólnie z mężem - również policjantem, w czasie wolnym od służby zatrzymała 36-latka poszukiwanego europejskim nakazem aresztowania. Sierż. Aneta Baranowska na ul. Lwowskiej zauważyła 36-latka, który od kilkunastu lat ukrywał się przed organami wymiaru sprawiedliwości. Mężczyzna do odsiadki miał dwa wyroki za rozboje. Osadzony został w zamojskim zakładzie karnym.

Wczoraj rano zatrzymany został 36-letni mężczyzna, poszukiwany europejskim nakazem aresztowania. Sierż. Aneta Baranowska  - laureatka tegorocznego plebiscytu na najbardziej rozpoznawalnego dzielnicowego zamojskiej komendy, w czasie wolnym od służby, na ul. Lwowskiej w Zamościu zauważyła poszukiwanego, który od kilkunastu lat, przebywając poza granicami kraju, ukrywał się przed organami wymiaru sprawiedliwości. Razem z mężem, który również służy w zamojskiej jednostce policji, podjęli wobec 36-latka interwencję. Mężczyzna został zatrzymany. Do odsiadki miał dwa wyroki za rozboje wydane przez zamojski sąd. W sumie za kratkami ma spędzić 4,5 roku. Wczoraj trafił już do zakładu karnego.

Sierż. Aneta Baranowska jest laureatką tegorocznej edycji plebiscytu na najbardziej rozpoznawalnego dzielnicowego organizowanego przez zamojską komendę. Do służby w policji wstąpiła w 2013 roku. Jej mąż Adam, również jest funkcjonariuszem Policji. Aktualnie służbę pełni w Wydziale Ruchu Drogowego zamojskiej komendy.

JK
 

Powrót na górę strony