Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Mimo upływu czasu, nie uniknął odpowiedzialności

Rawscy policjanci, po prawie pół roku poszukiwań, wspólnie z funkcjonariuszami z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi zatrzymali 51-latka. Mężczyzna podejrzany jest o kradzież samochodu ciężarowego wyładowanego oponami. Wartość skradzionego mienia szacowana jest na około milion złotych.

Do zdarzenia doszło 16 lutego br. Właściciel jednej z rawskich firm transportowych powiadomił policjantów o kradzieży z placu samochodu ciężarowego scania. Na skradzionej naczepie znajdował się ładunek opon. Właściciel szacował straty na milion złotych.

Jeszcze tego samego dnia okazało się, że skradziony pojazd stoi na parkingu w Piotrkowie Trybunalskim. Samochód z ładunkiem wrócił do właściciela.

Policjanci nadal prowadzili śledztwo w tej sprawie. Dzięki współpracy z funkcjonariuszami Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, 3 sierpnia br. rawscy funkcjonariusze zatrzymali w Łodzi 51-letniego mężczyznę. Był zaskoczony i nie stawiał oporu.

Zatrzymany usłyszał zarzut kradzieży mienia znacznej wartości. Za taki czyn grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

(KWP w Łodzi / mk)

Powrót na górę strony