Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Krasnystaw: Sprawca śmiertelnego pobicia zatrzymany jeszcze przed zgłoszeniem zdarzenia

Data publikacji 08.08.2017

W policyjnym areszcie na zarzuty czeka 33-letni mieszkaniec Krasnegostawu. Mężczyzna wczoraj przed południem miał dopuścić się pobicia ze skutkiem śmiertelnym. Wraz z nim została zatrzymana jego 39-letnia konkubina. Mundurowi ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia.

Wczoraj wieczorem dyżurny krasnostawskiej komendy został powiadomiony o odnalezieniu w jednym z domów na terenie miasta zwłok 47 letniego mężczyzny. Na miejscu przez całą noc pracowali policjanci wraz z prokuratorem. Wstępne ustalenia wskazują, że przedpołudniem 33-letni mieszkaniec Krasnegostawu wraz ze swoją 39-letnią konkubiną udali się do znajomego 70-latka gdzie spożywali alkohol. Przebywał tam również 47-latek bez stałego miejsca zamieszkania. Od kilku tygodni mieszkał z 70-latkiem.

Podczas wspólnego spożywania alkoholu 33-latek z nieustalonych przyczyn zaczął bić swoich kompanów. Na skutek zadawanych ciosów 70-latek stracił świadomość. Gdy ją odzyskał, to napastnika już nie było, a leżący w pomieszczeniu 47-latek nie dawał oznak życia. Zaraz po zgłoszeniu policjanci zatrzymali 39-letnią mieszkankę gminy Dorohusk. Jak się okazało jej konkubent przebywa już w policyjnym areszcie gdyż mundurowi zatrzymali go godzinę wcześniej do innej sprawy.    

Obecnie policjanci wraz z prokuratorem ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia. Od poczynionych ustaleń będzie zależeć czy 33- latek usłyszy zarzut zabójstwa, czy też pobicia ze skutkiem śmiertelnym. Funkcjonariusze sprawdzają, jaki udział w zdarzeniu miała będąca z mężczyznami kobieta.

P.W.

Powrót na górę strony