Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szczęśliwy finał poszukiwań 55-latki

Data publikacji 08.08.2017

Wczoraj trwała akcja poszukiwawcza za zaginioną 55-latką z gminy Bychawa. Zaniepokojona rodzina kobiety zgłosiła jej zaginięcie. Kobieta w niedzielę późnym popołudniem wyszła z domu nie mówiąc gdzie się udaje i nie powróciła do miejsca zamieszkania. W poszukiwaniach brali udział policjanci wraz z psem tropiącym wspólnie ze strażakami. Bychawscy funkcjonariusze odnaleźli zaginioną na skraju kompleksu leśnego. Kobieta ze względu na stan zdrowia została przekazana pogotowiu ratunkowemu.

W niedzielę, 06.08.br., późnym popołudniem, 55-letnia mieszkanka gminy Bychawa wyszła z domu nie informując bliskich dokąd się udaje. Rodzina zaniepokojona dłuższą nieobecnością kobiety podjęła poszukiwania na własną rękę, a następnie powiadomiła policję. Policjanci z Komisariatu Policji w Bychawie wspólnie z ochotniczymi strażakami podjęli akcję poszukiwawczą. W poszukiwaniach brał również udział przewodnik z psem tropiącym.

W wyniku podjętych czynności wczoraj, 07.08.br., na skraju kompleksu leśnego mundurowi odnaleźli 55-latkę. Kobieta ze względu na stan zdrowia została przekazana pogotowiu ratunkowemu.

(KWP w Lublinie / mw)

Powrót na górę strony