Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci odnaleźli kobietę, która chciała targnąć się na własne życie

Data publikacji 23.08.2017

Policjanci z powiatu wołowskiego odnaleźli zaginioną, która według relacji osób najbliższych mogła targnąć się na swoje życie. Dzięki natychmiast podjętym działaniom oraz współpracy policjantów z jednostkami Straży Pożarnej pomoc dla kobiety przyszła na czas.

Do zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem 20 sierpnia br. na terenie powiatu wołowskiego. Około godziny 21.00 dyżurny Komisariatu Policji w Brzegu Dolnym otrzymał telefon od kobiety, z informacją, że jej matka wyszła z domu i nie może nawiązać z nią kontaktu, a ma podejrzenia, że może zrobić sobie coś złego.

W takiej sytuacji dyżurny w rejon poszukiwań niezwłocznie skierował funkcjonariuszy, którzy zaczęli sprawdzili miejsca, w których kobieta mogła przebywać. Dzięki niemalże natychmiast podjętym działaniom, zebranym informacjom i współpracy z jednostkami Straży Pożarnej, nie doszło do nieszczęścia.

Policjanci patrolując miasto zauważyli w okolicy stacji PKP kobietę odpowiadającą rysopisowi zaginionej. Przypuszczenie okazało się być zasadne. W tym samym momencie córce udało się też nawiązać kontakt z matką. Kobieta niezwłocznie po odnalezieniu otrzymała niezbędną pomoc medyczną.

(KWP we Wrocławiu / ig)

Powrót na górę strony