Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci poszukują zuchwałych złodziei

Data publikacji 27.08.2017

Opolscy policjanci poszukują mężczyzny i towarzyszącej mu kobiety, którzy 18 sierpnia ze sklepu w Łaziskach na oczach dwójki swoich dzieci ukradli zdrapki lotto o łącznej wartości około 300 złotych. Sprawców odjeżdżających sprzed sklepu samochodem Skoda Felicia w charakterystycznym turkusowym kolorze nagrała sklepowa kamera. Ktokolwiek rozpoznaje osoby na załączonym zdjęciu, proszony jest o kontakt z Policją w Opolu Lubelskim.

Do kradzieży doszło w piątek 18 sierpnia około godz. 13.30 w łaziskim sklepie. Z przyjętego zgłoszenia wynikało, że nieznany mężczyzna oraz towarzysząca mu kobieta z dziećmi weszli do sklepu. Następnie wykorzystując chwilową nieobecność pracownika mężczyzna zabrał z regału plik zdrapek LOTTO łącznej wartości około 300 złotych i pospiesznie włożył do torby podstawionej przez jego towarzyszkę. Następnie para dokonała drobnych zakupów i wyszła nie regulując należności za kupony.

Policjanci ustalili, że sprawcy kradzieży zostali nagrani przez sklepową kamerę. Okazało się nimi dwoje ludzi: wysoki, łysawy mężczyzna w wieku około 30 – 35 lat tęgiej budowy ciała. W momencie kradzieży miał na sobie białą podkoszulkę i wzorzyste spodnie typu: bermudy. Z kolei  jego towarzyszka to kobieta w wieku około 25 – 30 lat śerdniego wzrostu, włosy blond zebrane w kucyk. W momencie zdarzenia ubrana była w różową bluzkę i krótkie spodenki.

Sprawcom towarzyszyła dwójka dzieci. Spod sklepu odjechali oni samochodem marki Skoda Felicia w dwudrzwiowej wersji nadwozia w charakterystycznym, turkusowym kolorze.

Osoby, które rozpoznają osoby na prezentowanym zdjęciu  proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Opolu Lubelskim pod nr tel.(81) 82 88 210 bądź z numerem alarmowym 997. Policja zapewnia anonimowość.

(KWP w Lublinie / ws)

Powrót na górę strony