Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania dla wrocławskich dzielnicowych od kobiety dotkniętej przemocą w rodzinie

Data publikacji 08.09.2017

Na ręce Komendanta Komisariatu Policji Wrocław Osiedle wpłynęły podziękowania od kobiety, która miała problemy rodzinne. W długim liście opisującym historię jej walki o normalne życie pojawiają się nazwiska dwóch funkcjonariuszy z tej jednostki - mł. asp. Marcin Pięta oraz sierż. szt. Adrian Smulski. Zdaniem kobiety, funkcjonariusze w swoim działaniu byli cierpliwi i wytrwali, a przeprowadzone przez nich interwencje były stanowcze i przeprowadzony w sposób kompetentny.

Kobieta podziękowała funkcjonariuszom za zaangażowanie i udzieloną jej pomoc w rozwiązaniu problemów rodzinnych. Jak opisuje w liście do Komendanta Komisariatu Policji Wrocław Osiedle podinsp. Jacka Lepianki, jej partner znęcał się nad nią. Świadkami jego poczynań, według relacji kobiety miały być małe dzieci.

Policjanci pomogli kobiecie oraz jej dzieciom. Zdaniem wdzięcznej kobiety wykazali się oni m.in. doskonałą znajomością prawa rodzinnego, pomogli skontaktować się z psychologiem i rozpocząć walkę o normalne życie. Jak zaznaczyła kobieta, funkcjonariusze w swoim działaniu byli cierpliwi i wytrwali, a przeprowadzone przez nich interwencje były stanowcze i przeprowadzony w sposób kompetentny.

List kobiety potwierdził też skuteczność działania dzielnicowych. Funkcjonariuszom dziękujemy, a Pani życzymy siły oraz determinacji w walce o szczęście i spokój dla siebie i dzieci.

(KWP we Wrocławiu / kp)

 

Powrót na górę strony