Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany 3 listami gończymi zatrzymany

Kryminalni z kutnowskiej komendy zatrzymali 28-letniego mieszkańca powiatu kutnowskiego, który był poszukiwany 3 listami gończymi. Mężczyzna ukrywał się od kilku lat na terenie Wielkiej Brytanii. Ma na swoim koncie przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu oraz przestępstwa narkotykowe, za które orzeczono kary pozbawienia wolności.

Na podstawie trzech listów gończych policjanci z Wydziału Kryminalnego kutnowskiej komendy od kilku lat poszukiwali 28-letniego mężczyzny, mieszkańca powiatu kutnowskiego ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości. Wykorzystując zebrane informacje, w niedzielę 10 września policjanci zatrzymali mężczyznę. Był on poszukiwany 3 listami gończymi. Ponadto Sąd Rejonowy w Kutnie wszczął wobec niego procedurę wydania europejskiego nakazu aresztowania i wszczęcia poszukiwań międzynarodowych.

Mężczyzna ukrywał się od kilku lat na terenie Wielkiej Brytanii. Operacyjne ustalenia w tej sprawie doprowadziły do uzyskania informacji na temat obecnego miejsca pobytu poszukiwanego. W ostatnim czasie mężczyzna przebywał na terenie Warszawy, a 10 września miał pojawić się w miejscowości Żychlin na terenie powiatu kutnowskiego, aby odwiedzić rodzinę. Informacja ta potwierdziła się. Poszukiwany mężczyzna został zatrzymany tego samego dnia w jednej z kamienic. Dziś 28-latek zostanie doprowadzony do zakładu karnego w celu odbycia zasądzonej kary.

(KWP w Łodzi / jch)

Powrót na górę strony