Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szukał kontaktu z nastoletnim chłopcem

Data publikacji 22.09.2017

Świętokrzyscy kryminalni zatrzymali 36-letniego mieszkańca powiatu kieleckiego podejrzanego o składanie w internecie niemoralnych propozycji małoletnim. Na trop mężczyzny wpadł internauta, który znalazł obrzydliwe ogłoszenie w sieci. Za to przestępstwo może grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Świętokrzyscy kryminalni otrzymali informacje od internauty, że na jednym z portali w sieci zamieszczono ogłoszenie z treści którego wynika, że jego autor szuka kontaktów seksualnych z nastoletnimi chłopcami.

Policjanci ustalili, kto zamieścił je w internecie. Okazał się nim 36-letni mieszkaniec powiatu kieleckiego. W środę po południ mężczyzna został zatrzymany. W jego mieszkaniu funkcjonariusze zabezpieczyli telefon komórkowy, dwa laptopy, komputer stacjonarny, karty sim i nośniki pamięci. Prowadzone teraz postępowanie ma wyjaśnić jakie motywy i zamiary miał mężczyzna.

Wczoraj 36-latek został przesłuchany. Usłyszał zarzut składania małoletnim za pomocą sieci propozycji obcowania płciowego, za co może grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności.

(KWP w Kielcach / ig)

Powrót na górę strony