Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kryminalni zatrzymali podejrzanego o zgwałcenie

Data publikacji 22.09.2017

Policjanci z wydziału kryminalnego w Bielsku-Białej zatrzymali 67-letniego mężczyznę podejrzanego o zgwałcenie dwóch młodych kobiet. Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań w centrum miasta. Śledztwo w sprawie przejęła Prokuratura Rejonowa Bielsko-Biała Północ. Wczoraj, na wniosek prokuratury, bielski sąd tymczasowo aresztował zatrzymanego na okres 3 miesięcy.

Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań przy ul. Słowackiego w Bielsku-Białej. Mężczyzna zastraszył dwie kobiety, które przebywały w jego mieszkaniu. Przemocą i groźbami pozbawienia życia, zmusił 27-latkę i jej 34-letnią koleżankę do obcowania płciowego.

Wszczęte w sprawie śledztwo prowadziła Prokuratura Rejonowa Bielsko-Biała Północ. W minioną środę policjanci z wydziału kryminalnego, wspólnie z prokuratorami zatrzymali 67-latka. W przeszłości zatrzymany był już karany za liczne rozboje, włamania i kradzieże. Za murami zakładu karnego spędził ponad 40 lat swojego życia.

Sprawca usłyszał już zarzuty. Za obecne przestępstwo grozi mu nawet do 10 lat więzienia. Wczoraj bielski sąd, na wniosek śledczych, podjął decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu.

(KWP Katowice)

Opis filmu: Kryminalni zatrzymali podejrzanego o zgwałcenie

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 11.4 MB)

Powrót na górę strony