Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

„Życzyłabym sobie, aby każde miasto miało takie służby mundurowe jakie my mamy”

Data publikacji 27.09.2017

„Z moich doświadczeń zawodowych i prywatnych wynika, że na policjantów najczęściej składa się skargi, ale jak widać może być zupełnie inaczej”. Wdzięczność za wsparcie policjantów ruchu drogowego, kobieta wyraziła w podziękowaniu, które trafiło na ręce rudzkiego komendanta. Policjanci z „czwórki” oraz drogówki szybko i sprawnie wykonali czynności na miejscu kolizji, której sprawczynią była właśnie mieszkanka Rudy Śląskiej.

Do rudzkiej komendy wpłynęły podziękowania dla policjantów wydziału ruchu drogowego, które napisała mieszkanka miasta. Rudzianka uczestniczyła w zdarzeniu drogowym na jednym z większych skrzyżowań w mieście i pomimo, że była sprawczynią tej kolizji, doceniła pomoc okazaną przez policjantów. Ze względu na ruch, jaki odbywał się w miejscu zdarzenia, w obsłudze brały udział dwa patrole. Zaangażowanie i profesjonalizm mundurowych oraz poczucie bezpieczeństwa, jakie dali uczestnikom zdarzenia, zaowocowało docenieniem ich pracy. W swoim liście rudzianka napisała: „Z moich doświadczeń zawodowych i prywatnych wynika, że na policjantów najczęściej składa się skargi, ale jak widać może być zupełnie inaczej. Pragnę więc na ręce Pana złożyć serdeczne podziękowania dla tych właśnie policjantów za wykonywanie swych obowiązków tak wzorowo i życzyłabym sobie, aby każde miasto miało takie służby mundurowe jakie my mamy, o czym przekonałam się osobiście.”

Podziękowania od obywateli są dla policjantów nie tylko nagrodą, ale przede wszystkim motywacją do dalszej służby na rzecz społeczeństwa.

(KWP w Katowicach / kp)

 

Powrót na górę strony