Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci z Katowic przejęli ponad 2500 tabletek ecstasy

Data publikacji 29.09.2017

Policjanci z wydziału antynarkotykowego katowickiej komendy miejskiej zatrzymali 27-latka podejrzewanego o posiadanie narkotyków. Podczas przeszukania auta kryminalni znaleźli ponad 2500 tabletek ekstazy. Mieszkaniec Katowic trafił do policyjnego aresztu. O jego dalszym losie zdecyduje prokurator. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu do 10 lat więzienia.

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową KMP w Katowicach cały czas sprawdzają i weryfikują zawiadomienia dotyczące miejsc, w których mogą być sprzedawane narkotyki. Uzyskali oni informację, że z tego typu przestępczością może mieć związek jeden z mieszkańców Katowic. Wczoraj tuż przed godz. 18.00 na ul. Bagiennej namierzyli opla, którym poruszał się podejrzany. Funkcjonariusze zatrzymali go do kontroli. Podczas przeszukania pojazdu pod siedzeniem kierowcy znaleźli ukryte narkotyki. Łącznie przejęli ponad 2500 tabletek ekstazy.

27-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. O jego dalszym losie zdecyduje prokurator. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

(KWP w Katowicach / jch)

  • Zabezpieczone narkotyki
  • Zabezpieczone narkotyki
  • Zabezpieczone narkotyki

Opis filmu: Zatrzymanie podejrzanego i zabezpieczenie dowodów

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 13.81 MB)

Powrót na górę strony