Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Puławy: Policjanci pobiegli w charytatywnym, 24-godzinnym Biegu Przyjaźni

Data publikacji 09.10.2017

Z różnym stażem służby, ze wszystkich wydziałów, ale w jednym celu – policjanci z puławskiej komendy pobiegli w nietypowym, 24-godzinnym Biegu Przyjaźni, zorganizowanym dla 16-letniej Kamili, cierpiącej na rzadką, genetyczną chorobę. Zebrane podczas biegu pieniądze zostaną przeznaczone na jej leczenie.

W miniony weekend policjanci z puławskiej komendy uczestniczyli w niezwykłym wydarzeniu. Poświęcając swój wolny czas, dzięki wsparciu Komendanta Powiatowego Policji w Puławach mł. insp. Sylwestra Śliwki pobiegli w charytatywnym, 24-godzinnym Meczu Przyjaźni, który odbył się na stadionie MOSiR w Puławach. Bieg trwał dwa dni, a każdy z uczestników opłacił wpisowe i biegł min. 10 okrążeń.

W sumie, w tym wydarzeniu uczestniczyło ponad dwieście osób. Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych, atmosfera była niepowtarzalna. Ważny był cel i idea, która przyświecała temu przedsięwzięciu. Zebrane podczas biegu pieniądze zostaną przeznaczone na leczenie 16-letniej Kamili z Puław, ciężko chorej na bardzo rzadką genetyczną chorobę. Poza policjantami, w akcję włączyli się również strażacy oraz żołnierze.

E.R.K.

Powrót na górę strony