Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podejrzany o wprowadzenie do obrotu 4 kilogramów marihuany w areszcie

Data publikacji 18.10.2017

Policjanci z wrocławskiej komendy wojewódzkiej zajmujący się na co dzień zwalczaniem przestępczości narkotykowej, zatrzymali mężczyznę podejrzanego o udział w obrocie znacznymi ilościami środków odurzających, w ilości ponad 4 kilogramów marihuany. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem. Zatrzymanemu grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu w związku z ustaleniami dotyczącymi osoby zajmującej się obrotem znacznymi ilościami środków odurzających, udali się pod jeden z adresów na terenie powiatu wrocławskiego, gdzie zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przestępstwa narkotykowe. Zatrzymanemu 45 – latkowi policjanci udowodnili udział w obrocie znacznymi ilościami marihuany, w ilości ponad 4 kilogramów. Ponadto zatrzymując mężczyznę funkcjonariusze zabezpieczyli niewielką ilość tego narkotyku w jego mieszkaniu.

Wobec zatrzymanego zastosowano już tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy. Za udział w obrocie znacznymi ilościami środków odurzających grozi mu kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

(KWP Wrocław / mg)

Powrót na górę strony