Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zamość: Podziękowania dla policjantów od Ambasadora Stanów Zjednoczonych

Data publikacji 29.10.2017

Ambasador Stanów Zjednoczonych w Polsce wystosował pisemne podziękowania dla policjantów, którzy zadbali o jego bezpieczeństwo podczas wizyty na Roztoczu. I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Zamościu mł. insp. Andrzej Mioduna osobiście podziękował policjantom biorącym udział w zabezpieczeniu wizyty dyplomaty. Na ich ręce przekazał Certyfikaty uznania przesłane przez Ambasadę USA w Warszawie.

Na przełomie września i października zamojscy policjanci zabezpieczali wizytę Ambasador Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej.  Dyplomata podziękował mundurowym za profesjonalizm. Podkreślił także, że Zamojszczyznę będzie wspominał bardzo ciepło za sprawą fantastycznych i ciepłych ludzi, których miał okazję spotkać na swojej drodze.

I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Zamościu mł. insp. Andrzej Mioduna osobiście podziękował, wyróżnionym przez Ambasadora policjantom, za zaangażowanie i profesjonalizm podczas zabezpieczenia wizyty Pana Paul W. Jones'a.

Na ręce mundurowych przekazał również Certyfikaty uznania – imienne wyróżnienia dla każdego policjanta przesłane w imieniu Ambasady USA w Warszawie przez Regionalnego Koordynatora Bezpieczeństwa.

D.K-B.

Powrót na górę strony