Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Trzy osoby zatrzymane w związku ze śmiertelnym pobiciem

Data publikacji 30.10.2017

Kryminalni z gdyńskiej komendy zatrzymali trzy osoby w związku ze śmiertelnym pobiciem 22-letniego mężczyzny, które miało miejsce w Gdyni. Do zatrzymania dwóch z nich doszło w dniu popełnienia przestępstwa, a trzeciej dzień później. Czynności z ich udziałem prowadzi Prokuratura Rejonowa w Gdyni.

Nad sprawą pobicia, w wyniku którego śmieć poniósł 22-letni mężczyzna od sobotniego ranka pracują kryminalni i śledczy z gdyńskiej komendy i komisariatu w Gdyni Śródmieściu. Tuż po zdarzeniu, do którego doszło około godziny 3:30 w nocy z piątku na sobotę (27/28 października br.) na jednym z głównych skwerów w centrum Gdyni, zatrzymany został 22-letni mężczyzna. Po jego przesłuchaniu i zweryfikowaniu złożonych przez niego zeznań został zwolniony.

Przeprowadzone przez kryminalnych ustalenia doprowadziły do wytypowania i zatrzymania trzech osób biorących udział w pobiciu. Dwie z nich zostały zatrzymane jeszcze w dniu popełnienia przestępstwa, a trzecia dzień później. Czynności z udziałem zatrzymanych prowadzi Prokuratura Rejonowa w Gdyni.

Nad szczegółowym wyjaśnieniem okoliczności zdarzenia i zatrzymaniem wszystkich jego uczestników pracują kryminalni i śledczy z gdyńskiej komendy i Komisariatu Policji w Gdyni Śródmieściu.

(KWP w Gdańsku / ig)

Powrót na górę strony