Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Opolscy policjanci najlepsi w charytatywnym turnieju piłki nożnej

Data publikacji 06.11.2017

Opolscy policjanci zgłosili się do udziału w charytatywnym turnieju piłkarskim: Amanda + My. Zorganizowane w celu zbiórki pieniędzy na leczenie i rehabilitację 12-letniej Amandy przedsięwzięcie rozpoczęło się w minioną sobotę w Kraśniku turniejem piłki nożnej. Opolscy policjanci po zaciętej walce zakończyli turniej na zaszczytnym pierwszym miejscu.

W turnieju oprócz opolskich funkcjonariuszy wzięły również udział reprezentacje: Kolumny Transportu Sanitarnego, Kraśnickiego stowarzyszenia Sportowego Bebek Jedynka, E – taxi Lublin, Starostwa Powiatowego w Kraśniku, Kraśnickiego Stowarzyszenia Motocyklowego Szarża oraz Moto inicjatywy Lublin. Wszyscy zawodnicy stanęli do rywalizacji z pełnym zaangażowaniem zapewniając kibicującym moc wrażeń.

Poszczególne mecze trwały 2×6 minut i odbywały się w systemie grupowym. W wyniku zaciętej rywalizacji policjanci opolskiej komendy zdobyli największą ilość punktów i w ostatecznej klasyfikacji zostali zwycięzcami turnieju. Na drugim miejscu stanęli przedstawiciele e – taxi, trzecie zajęli przedstawiciele Kraśnickiego Stowarzyszenia Sportowego Bebek Jedynka, z którymi opolska reprezentacja zwyciężyła dopiero po rzutach karnych.

E.Ż.

Powrót na górę strony