Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Uratowali starszą kobietę

Data publikacji 16.11.2017

Zdecydowana i błyskawiczna interwencja funkcjonariuszy z Targówka uratowała starszą kobietę przed utonięciem w Kanale Bródnowskim płynącym wzdłuż ulicy Malborskiej. Policjanci otrzymali informację, z której wynikało, że na tafli wody unosi się ciało człowieka. Mundurowi ruszyli od razu z pomocą, wyciągnęli na brzeg starszą kobietę i rozpoczęli reanimację. Dzięki dużej wiedzy i umiejętnościom sierż. Adriana Kaczora oraz sierż. Łukasza Niewęgłowskiego przywrócono funkcje życiowe kobiecie, która następnie została przewieziona do szpitala i otoczona opieką lekarską.

Policjanci z Targówka: sierż. Adrian Kaczor i sierż. Łukasz Niewęgłowski otrzymali informację, z której wynikało, że na tafli wody unosi się ciało człowieka. Mundurowi natychmiast udali się na ul. Malborską, gdzie w Kanale Bródnowskim ujrzeli jedynie unoszącą się ponad wodą twarz starszej osoby. Funkcjonariusze natychmiast ruszyli z pomocą i wyciągnęli na brzeg starszą kobietę.

Mundurowi sprawdzili jej funkcje życiowe. Konieczna była reanimacja, którą funkcjonariusze prowadzili do czasu przybycia załogi pogotowia. Po przywróceniu funkcji życiowych, starsza kobieta została przewieziona do szpitala i otoczona specjalistyczną opieką lekarską.

ea/ah

Powrót na górę strony