Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Areszty i dozór w sprawie zabójstwa

Data publikacji 13.12.2017

Kryminalni z toruńskiej komendy doprowadzili do miejscowego sądu troje podejrzanych w sprawie tragicznego w skutkach wydarzenia z niedzielnego poranka. Sąd zadecydował o trzymiesięcznym areszcie dla dwóch 31-latków i dozorze policji dla 41-latki. Mężczyznom może grozić nawet dożywocie. Kobiecie za utrudnianie śledztwa do 5 lat więzienia.

Przypomnijmy: w minioną niedzielę (10.12.17) około 7:00 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Toruniu został powiadomiony o pobiciu do jakiego miało dojść w jednym z domów przy ul. Czarlińskiego. Gdy funkcjonariusze pojechali na miejsce znaleźli na strychu martwą kobietę. Kryminalni wykonali szereg czynności, których efektem było zatrzymanie już po około czterech godzinach trojga podejrzanych. Dwaj mężczyźni (31l.) i 41-latka trafili za kraty. Wszyscy są notowani w policyjnych systemach.

Mężczyźni usłyszeli w prokuraturze zarzuty zabójstwa. Kobieta zaś odpowie między innymi za utrudnianie postępowania karnego.

Wczoraj (12.12.17) po południu kryminalni z toruńskiej komendy doprowadzili troje podejrzanych do miejscowego sądu. Tam zapadła decyzja o tymczasowym aresztowaniu obu mężczyzn na najbliższe trzy miesiące. Grozi im jara nawet dożywotniego więzienia.

41-latka natomiast została objęta policyjnym dozorem. Ona może trafić za kraty na 5 lat.

 

Powrót na górę strony