Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Tragiczny bilans wypadku w Toruniu

Data publikacji 01.01.2018

Dzisiaj (01.01.2018 r.) na Szosie Lubickiej w Toruniu doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Ze wstępnych ustaleń policjantów toruńskiej drogówki wynika, że osobowy mercedes potrącił dwie osoby przechodzące przez jezdnię. Piesi zginęli na miejscu. Funkcjonariusze na miejscu wykonywali oględziny i zbierali ślady. Teraz przyczyny i okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora.

Dzisiaj (01.01.2018 r.) krótko po godz. 4:00 w Toruniu na Szosie Lubickiej, na wysokości skrzyżowania z ul. Jamontta, doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 57-latek kierujący osobowym mercedesem, jadąc w kierunku centrum miasta, potracił dwie osoby przechodzące przez jezdnię. Do zdarzenia doszło w rejonie przejścia dla pieszych, sygnalizacja świetlna była wtedy wyłączona.

Niestety w wyniku tego zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 67-letni mężczyzna i kobieta, której tożsamość jest weryfikowana. Mundurowi ustalili, że kierowca był trzeźwy.

Teraz okoliczności i przyczyny tego zdarzenia wyjaśniają policjanci toruńskiej komendy pod nadzorem prokuratora.

 

 

Powrót na górę strony