Lubartów: Post. Bartosz Ceberak zajął VI miejsce w Zimowym Maratonie Bieszczadzkim

Data publikacji 29.01.2018

Post. Bartosz Ceberak wielokrotnie udowadniał, że ma silne nogi i serce do walki. Ambitny biegacz tym razem wystartował w IV Zimowym Maratonie Bieszczadzkim 2018. Trasę o długości 44,6 km pokonał w 3 godziny 12 minut i 58 sekund. W klasyfikacji ogólnej na ponad 700 uczestników zajął VI miejsce. Serdecznie gratulujemy wyniku.

IV Zimowy Maraton Bieszczadzki odbył się wczoraj. Organizatorem zawodów była Fundacja Bieg Rzeźnika. Wszyscy uczestnicy musieli zmierzyć się z zimową aurą i bardzo wymagającym terenem. Okazało się, że wytrwałych miłośników biegania było ponad 700. Trasa choć trudna ,bo o długości 44,6 km, bogata była w urokliwe widoki bieszczadzkich gór.

Post. Bartosz Ceberak wystartował z ramienia Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów Województwa Lubelskiego oraz Zarządu Terenowego przy Komendzie Powiatowej Policji w Lubartowie.

Policjant lubartowskiej komendy pokonał trasę w 3 godziny 12 minut i 58 sekund. W klasyfikacji ogólnej zajął VI miejsce. O wysokiej klasie zawodników i ich siermiężnym przygotowaniu świadczy fakt, że w stosunku do ubiegłorocznego maratonu czas na pokonanie trasy został znacznie skrócony. Bartosz Ceberak ze swoim wynikiem rok wcześniej zająłby I miejsce.

Serdecznie gratulujemy wyniku i życzymy dalszych sukcesów.