Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Napadli go i przewieźli do innej miejscowości, gdzie był przetrzymywany przez swoich oprawców – wszyscy zostali zatrzymani przez policjantów

Data publikacji 01.02.2018

Policjanci z powiatu wołowskiego ustalili i zatrzymali 3 osoby podejrzane o rozbój na dokonany jednym z mieszkańców miasta. Jak ustalili funkcjonariusze, sprawcy bili mężczyznę, a następnie zabrali mu telefon komórkowy, po czym przewieźli do innej miejscowości, gdzie przetrzymywali przez kilka godzin. Wszyscy usłyszeli już zarzuty i grozić im może teraz kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Brzegu Dolnym w wyniku uzyskanych informacji ustalili i zatrzymali 3 osoby podejrzane o rozbój oraz pozbawienie wolności 33-letniego mieszkańca powiatu wołowskiego. Okazali się nimi mężczyźni przebywający na terenie powiatu trzebnickiego i wołowskiego.

Podejrzani bili pokrzywdzonego i zabrali mu telefon komórkowy. Następnie przewieźli go do innej miejscowości, gdzie wbrew swojej woli był przetrzymywany przez kilka godzin.

Prowadzone przez policjantów czynności operacyjne doprowadziły do ustalenia podejrzanych i ich zatrzymania. Podczas działań, dodatkowo przy jednym z mężczyzn funkcjonariusze ujawnili amfetaminę w ilości, z której można by było uzyskać kilkanaście porcji handlowych tego środka odurzającego.

W wyniku zebranego obszernego materiału dowodowego podejrzanym przedstawiono zarzuty. Grozić im może teraz kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

(KWP we Wrocławiu / mg)

Powrót na górę strony