Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejne osoby zatrzymane i aresztowane do sprawy z Jordanowa

Data publikacji 02.02.2018

Trzech mężczyzn zostało aresztowanych do sprawy zabójstwa oraz udziału w bójce z użyciem niebezpiecznych narzędzi ze skutkiem śmiertelnym. Dwóch z nich stawiło się w żnińskiej komendzie. Trzeciego zatrzymali kryminalni z komendy wojewódzkiej. Wszyscy byli poszukiwani listami gończymi.

Wczoraj (01.02.2018) przed godziną 11:00 do Komendy Powiatowej Policji w Żninie zgłosili się dwaj mężczyźni podejrzani o udział w bójce z użyciem niebezpiecznych narzędzi ze skutkiem śmiertelnym. 27 i 26-latek byli poszukiwani listami gończymi wydanymi przez Prokuraturę Okręgową w Bydgoszczy. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i tymczasowo aresztowani.

Tego samego dnia około godziny 12:00 kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy zatrzymali do sprawy kolejną poszukiwaną listem gończym osobę. Zatrzymany w Bydgoszczy 25-latek podejrzany jest o zabójstwo oraz udział w bójce z użyciem niebezpiecznych narzędzi ze skutkiem śmiertelnym. Mężczyzna został aresztowany. Wszyscy wcześniej ukrywali się przed policjantami.

Przypomnijmy, że osoby te zatrzymane są do zdarzenia, które miało miejsce 24 grudnia 2017 roku w miejscowości Jordanowo (gm. Złotniki Kujawskie). W wyniku zdarzenia dwie osoby nie żyją. Dotychczas w sprawie aresztowanych było osiem osób. Śledztwo prowadzi Prokuratura Okręgowa w Bydgoszczy.

Śledczy zapowiadają, że to nie koniec zatrzymań.

(KWP w Bydgoszczy / ig)

Powrót na górę strony