Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Jeśli tak zadzwoń

Data publikacji 07.02.2018

Policjanci z komisariatu na toruńskim Śródmieściu poszukują mężczyzny, który przed jednym ze sklepów spożywczych na ul. Bema pobił pokrzywdzonego. Wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu. Funkcjonariusze szukają osób, mogących pomóc w ustaleniu jego personaliów lub innych świadków.

Policjanci z komisariatu na toruńskim Śródmieściu poszukują sprawcy przestępstwa, do jakiego doszło 23 października ubiegłego roku około 21:20 w Toruniu przy ul. Bema. Pokrzywdzony po wyjściu ze sklepu spożywczego został zaczepiony przez mężczyznę, który uderzył go w twarz, a następnie kilkukrotnie kopnął. W wyniku tego zdarzenia zgłaszający doznał urazów głowy i naruszenie czynności narządów ciała na okres powyżej 7 dni.

W toku postępowania policjanci dotarli do monitoringu pobliskiego sklepu spożywczego. Na nagraniu został zarejestrowany mężczyzna, którego pokrzywdzony rozpoznał jako sprawcę tego zdarzenia.

Rysopis: wiek około 25-30 lat, krępa budowa ciała, krótkie blond włosy. Tego dnia ubrany był w czarną kurtkę do pasa z żółtymi wstawkami w okolicy kołnierza i jasne dresowe spodnie.

Funkcjonariusze proszą osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub rozpoznają osobę przedstawioną na nagraniu.

Kontakt z Komisariatem Policji Toruń-Śródmieście, ul. PCK 2, tel. dyżurny (56) 641-24-52 (07) lub 997 i 112.

Powrót na górę strony
Polska Policja