Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Krasnystaw: KMZB skuteczna w walce z piratami drogowymi

Data publikacji 05.03.2018

Czterech kierowców straciło wczoraj prawa jazdy za przekroczenie dopuszczalnej prędkości o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym. Wszyscy zostali zatrzymani do kontroli drogowej w miejscowości Rożki. Miejsce to figuruje na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa jako potwierdzone, gdzie kierowcy przekraczają prędkość.


Wczoraj policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego karsnostawskiej komendy prowadzili pomiar prędkości w miejscowości Rożki. MIejsce to figuruje na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa jako potwierdzone, gdzie kierujący [przekraczają dozwoloną prędkość. Zaledwie dwie godziny prowadzenia pomiarów przez krasnostawskich policjantów skutkowało odebraniem prawa jazdy czterem kierowcom. Wszyscy pędzili w terenie zabudowanym z prędkością powyżej 110 km/h. 
 
Ponadto wszyscy zostali ukarani wysokimi mandatami karnymi, a na ich  konta  naliczone zostało po 10 punktów karnych.
 
Policjanci zapowiadają, iż to nie koniec kontroli w tym miejscu. Ich priorytetem jest wyeliminowanie zgłoszonego w tym miejscu zagrożenia „Przekraczania dozwolonej prędkości” – co z pewnością przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa na drodze.

P.W.
Powrót na górę strony