Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pierwszy dzień wiosny razem z policjantami i piłkarkami

Data publikacji 20.03.2018

W związku z inauguracją tegorocznej edycji kampanii „SMARTSTOP” przypadającą na pierwszy dzień kalendarzowej wiosny na terenie radomskiej Galerii Słonecznej, policjanci z mazowieckiej oraz radomskiej drogówki wraz z piłkarkami kobiecej piłki nożnej sportowego klubu - ZAMŁYNIE RADOM prowadzą działania propagujące bezpieczeństwo na drogach.

Akcja „SMARTSTOP” dotyczyć będzie promowania bezpieczeństwa na drodze przez niechronionych uczestników ruchu drogowego, a w szczególności odpowiedzialnego i rozsądnego korzystania z telefonów komórkowych. Na terenie centrum handlowego piłkarki będą roznosiły ulotki, a także zostanie wyświetlony spot promujący kampanię.

PAMIĘTAJMY: będąc uczestnikiem ruchu drogowego użyj wyobraźni, jako niezwykle ważnego elementu bezpiecznego poruszania się po drogach. Wyobraźnia przydaje się nie tylko za kierownicą, ale też na pasach - nie odcinaj się od rzeczywistości!

Dzisiaj w radomskiej Galerii Słonecznej odbyła się akcja inaugurująca tegoroczną edycję kampanii SMARTSTOP. Akcja prowadzona była przez mazowiecką oraz radomską drogówkę. Tym razem przyłączyły się do nas piłkarki z klubu sportowego Zamłynie Radom, które ubrane w koszulki z logo kampanii rozdawały ulotki odwiedzającym galerie. W trakcie spotkania wyświetlany był również spot profilaktyczny promujący naszą kampanię. Dziękujemy piłkarkom oraz trenerowi zespołu Andrzejowi Plucie za wsparcie akcji.

Dodatkowo dzięki zaangażowaniu policjantów Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu oraz uprzejmości Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji w Radomiu na elektronicznych tablicach informacyjnych znajdujących się na przystankach autobusowych na terenie Radomia oraz w autobusach komunikacji miejskiej, pojawiły się komunikaty dot. naszej kampanii. Dziękujemy za wspólne działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa na drogach.

 

Autor: mł. asp. Ewelina Stróżka

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 10.48 MB)

Powrót na górę strony