Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Namierzeni przez policyjny wideorejestrator

Data publikacji 10.04.2018

Dwóch kierowców zostało namierzonych na przekroczeniu prędkości. Obaj stracili prawo jazdy na najbliższe 3 miesiące. To wynik ich pośpiechu na drodze. Jeden z nich przekroczył prędkość o 76 km/h. Wykroczenia zarejestrowała policyjnym wideorejestratorem bydgoska „drogówka”.

Pierwszy kierowca, który przekroczył dopuszczalną prędkość jechał ulicą Fordońską w Bydgoszczy. Mundurowi zauważyli Chryslera pędzącego w kierunku Fordonu. Jadąc za nim zaczęli mierzyć prędkość. Na wysokości ulicy Traktorzystów na liczniku miał już 126km/h, a obowiązujące ograniczenie prędkości w tym miejscu wynosiło do 50 km/h. Samochód został zatrzymany. Funkcjonariusze ukarali kierującego mandatem karnym w wysokości 500 zł oraz przypisali na jego kontro 10 pkt karnych. Za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym o 76 km/h mundurowi zatrzymali kierującemu prawo jazdy.

Tego samego dnia na ulicy Fordońskiej wpadł też drugi kierowca. Bydgoszczanin przekroczył dopuszczalną prędkość o 53 km/h. Ten kierowca jechał dokładnie 103 km/h w miejsu, w którym ograniczenie prędkości wynosiło również do 50 km/h. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy i nałożyli na niego mandat karny w wysokości 500 złotych i przypisali 10 punktów karnych.

(KWP w Bydgoszczy / mg)

Opis filmu: Namierzeni przez policyjny wideorejestrator

Powrót na górę strony