Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany 11 listami gończymi, najbliższe 8 lat spędzi w zakładzie karnym

Data publikacji 12.04.2018

Kolejny raz funkcjonariuszy nie zawiodła czujność. Poszukiwany 34-letni Arkadiusz B. wpadł dzięki determinacji policjantów z wydziału kryminalnego na Pradze Północ. Za mężczyzną było wydanych 11 listów gończych, 11 nakazów doprowadzenia oraz dwa zarządzenia sądu lub prokuratora. Zatrzymany trafił do policyjnej celi, a następnie został doprowadzony do zakładu karnego, gdzie ,,odsiedzi" wyrok prawie 8 lat pozbawienia wolności za liczne kradzieże.

Policjanci z wydziału kryminalnego z północnopraskiej komendy realizując czynności służbowe związane z poszukiwaniem osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości ustalili adres, pod którym miał przebywać Arkadiusz B.

34-latek od dwóch lat był poszukiwany 11 listami gończymi i 11 nakazami doprowadzenia wydanymi przez Sądy Rejonowe w Wieluniu, Bełchatowie i Sieradzu. Dodatkowo Prokuratura Rejonowa w Kluczborku i Piotrkowie Trybunalskim wydała 2 zarządzenia o ustalenie miejsca jego pobytu.

Dzięki niezwykłej determinacji kryminalni z zespołu poszukiwań i identyfikacji osób zatrzymali 34-latka, a następnie osadzili go w zakładzie karnym, gdzie ,,odsiedzi" wyrok prawie 8 lat pozbawienia wolności za liczne kradzieże.

ea/po

Nagranie audio Wypowiedź - Edyta Adamus, Wydział Komunikacji Społecznej KSP

Pobierz plik Wypowiedź - Edyta Adamus, Wydział Komunikacji Społecznej KSP (format mp3 - rozmiar 1.82 MB)

Powrót na górę strony