st.sierż. Danuta Woszczek wicemistrzynią Polski w biegu górskim w Ustrzykach Dolnych

Data publikacji 17.04.2018

Puławska policjantka st.sierż. Danuta Woszczek kolejny raz stanęła na podium. Została wicemistrzynią Polski w biegu górskim w stylu anglosaskim w Ustrzykach Dolnych. Gratulujemy zdobytego medalu.

Dwa razy na podium w ciągu tygodnia – dla puławskiej policjantki, st. sierż. Danuty Woszczek to nic trudnego, chociaż bieg, w którym brała udział do łatwych nie należał.

W miniony weekend, 14-15.04.2018 r., nasza koleżanka została wicemistrzynią Polski w biegu górskim w stylu anglosaskim, który odbył się w Ustrzykach Dolnych (woj. podkarpackie).

Jak sama mówi: trasa biegu była bardzo ciężka, było na niej dużo ostrych podbiegów i zbiegów. To wszystko przy iście letniej temperaturze. Ale każdy, kto zna puławską policjantkę – biegaczkę wie, że takie warunki, to dla niej dodatkowa motywacja.

Tym razem st. sierż. Danuta Woszczek sięgnęła po srebro. Przed nią sezon pełen wyzwań i przygotowania  do Mistrzostw Świata, które odbędą się we wrześniu br. w Maladze.