Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wracając ze służby podjął interwencję

Data publikacji 18.04.2018

Mundurowy z Komisariatu Policji III w Kielcach, wracając we wtorek do domu po służbie podjął interwencję wobec 34-latka. Mężczyzna w autobusie zachowywał się agresywnie, zaczepiając pasażerów, czym zwrócił uwagę policjanta. Okazało się, że awanturnik był poszukiwany przez sąd i dzięki właściwej reakcji mundurowego jest już za kratkami.

We wtorek około godziny 20.00 policjant z komisariatu na kieleckim Śródmieściu wracał po służbie autobusem do domu. W trakcie podróży jeden z mężczyzn zaczął zachowywać się agresywnie i zaczepiać współpasażerów. Aby uspokoić awanturnika, mundurowy podjął interwencję, informując o wszystkim dyżurnego. Funkcjonariusz na jednym z przystanków wyprowadził z autobusu agresora i przekazał go w ręce oczekującego patrolu. Wówczas okazało się, że 34- letni mieszkaniec gminy Chęciny był poszukiwany. Mężczyzna nie stawił się w areszcie aby odbyć karę 1 roku pozbawienia wolności.

Dzięki właściwej reakcji policjanta po służbie, 34-latek trafił do więziennej celi, a reszta pasażerów mogła w spokoju kontynuować podróż.

(KWP w Kielcach / kp)

 

Powrót na górę strony