Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Lubartów: 20-latek zatrzymany w sprawie zabójstwa

Data publikacji 18.04.2018

Lubartowscy kryminalni zatrzymali wczoraj 20-letniego mężczyznę podejrzanego o zabójstwo, do którego doszło w poniedziałek na terenie jednej z miejscowości w gm. Firlej. Zwłoki 57-letniego mężczyzny zostały znalezione we wtorek rano na jego własnej posesji. Na ciele mężczyzny ujawniono liczne obrażenia świadczące o udziale osób trzecich w tym zdarzeniu. Dziś podejrzany mężczyzna zostanie doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Lubartowie. Grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Wczoraj po godzinie 6:00 rano dyżurny lubartowskiej komendy otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że na terenie jednej z posesji z miejscowości w gm. Firlej zostało ujawnione ciało 57-letniego mężczyzny. Przybyły na miejsce zdarzenia lekarz, stwierdził zgon, do którego mogły przyczynić się osoby trzecie. Czynności na miejscu zdarzenia prowadzone były pod nadzorem prokuratora.

W związku ze sprawą zatrzymali 20-letniego mieszkańca gm. Firlej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż podejrzany o zabójstwo mężczyzna, 16 kwietnia, wszczął awanturę w miejscu zamieszkania ofiary, po czym wypchnął go na teren posesji, zadając liczne uderzenia.

Dziś podejrzany o zabójstwo 20-latek zostanie doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Lubartowie. Za przestępstwo zabójstwa grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.

E.S.

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 15.56 MB)

Powrót na górę strony