Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Tomaszów Lub.: Potrącenie kobiety na przejściu dla pieszych

Data publikacji 19.04.2018

Do potrącenia pieszej doszło wczoraj na ul. Lwowskiej w Tomaszowie Lubelskim. Samochód jadąc prawym pasem zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Kiedy na pasy weszła kobieta, wjechał w nią kierujący vw, jadący lewym pasem. Policjanci ruchu drogowego udzielili pierwszej pomocy poszkodowanej 68-latce, po czym kobieta została przewieziona karetką do szpitala.

    Zdarzenie zostało zarejestrowane przez monitoring. Samochód wyjeżdżający z ulicy podporządkowanej zatrzymał się przed przejściem aby przepuścić kobietę. Kierujący vw jadąc ulicą główną nie zachował szczególnej ostrożności i nie zwrócił uwagi na zatrzymany przed pasami pojazd.

 

Opis filmu: film z potrącenia pieszej

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 7.86 MB)

 

Policjanci ruchu drogowego udzielili pierwszej pomocy poszkodowanej a następnie 68-letnia mieszkanka Tomaszowa Lubelskiego została przewieziona karetką do szpitala.

     57-letni kierowca był trzeźwy. Policjanci zatrzymali mieszkańcowi gm. Tomaszów, prawo jazdy za rażący sposób naruszenia przepisów ruchu drogowego i spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Za spowodowanie wypadku drogowego grozi kara do 3-lat pozbawienia wolności.

  • samochód z miejsca wypadku
  • moment potrącenia pieszej
Powrót na górę strony