VI Mistrzostwa Polski Pracowników Służb Mundurowych w Badmintonie. Wrocławscy policjanci na podium

Data publikacji 20.04.2018

Dwa dni zmagań, siedem kortów, ponad 250 rozegranych meczy i pięć medali zdobytych przez wrocławskich policjantów. Zakończyły się VI Mistrzostwa Polski Pracowników Służb Mundurowych w Badmintonie. Funkcjonariusze z Wrocławia wywalczyli dwa srebrne i trzy brązowe medale.

W miniony weekend (14-15.04.2018 r.) w Zagańsku (woj. świętokrzyskie), odbyły się VI Mistrzostwa Polski Pracowników Służb Mundurowych w badmintonie. Na zawodach nie zabrakło również funkcjonariuszy z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.

W sportowych zmaganiach udział wzięło ponad 120 zawodników. Reprezentowali oni różne służby mundurowe m.in. Policję, Straż Pożarną, Wojsko Polskie i Służbę Więzienną.

Wrocławską komendę reprezentowali: podinsp. Katarzyna Winter, sierż. Aleksandra Niedźwiedź, podinsp. Piotr Łaszkiewicz, asp. szt. Jacek Wróbel oraz asp. Łukasz Nowakowski.

Podinsp. Katarzyna Winter wywalczyła brąz w grze podwójnej kobiet powyżej lat 40. Asp. Łukasz Nowakowski zdobył brąz w grze mieszanej do lat 40. Ogromnym sukcesem zakończył się start sierż. Aleksandry Niedźwiedź, która z tegorocznych zawodów przywiozła aż 3 krążki: brąz w grze mieszanej, srebro w grze pojedynczej i srebro w grze podwójnej.

Wszystkim medalistom serdecznie gratulujemy!