Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani za zabójstwo

Data publikacji 20.04.2018

Kryminalni z Opola zatrzymali 3 młodych mężczyzn. Wszyscy podejrzani są o udział w zabójstwie 23-latka z Opola. Chłopak został zaatakowany na klatce schodowej przed swoim mieszkaniem. Zatrzymanym grozi teraz nawet kara dożywotniego pozbawienia wolności.

18 kwietnia, tuż po godz. 5 rano, dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Opolu został powiadomiony o mężczyźnie, który miał zostać raniony nożem. Przybyli na miejsce policjanci zastali zespół pogotowia ratunkowego, który udzielał mu pierwszej pomocy. Niestety, 23-latek na skutek odniesionych ran zmarł.

Jak ustalili śledczy, gdy chłopak wychodził z mieszkania podeszło do niego trzech młodych mężczyzn. Podczas awantury na klatce schodowej został on kilkukrotnie ugodzony nożem. Policjanci na miejscu przeprowadzili oględziny, przesłuchali świadków oraz zabezpieczyli ślady i dowody w tej sprawie.

W tym samym czasie kryminalni z Opola rozpoczęli typowanie potencjalnych sprawców. Już po kilku godzinach, w różnych częściach miasta, zatrzymali 3 młodych mężczyzn mogących mieć związek z tą sprawą. Wszyscy to mieszkańcy Opola w wieku od 21 do 23 lat. Zebrane przez policjantów dowody pozwoliły na przedstawienie im zarzutu zabójstwa. Zatrzymanym grozi teraz kara nawet dożywotniego więzienia.

Policjanci pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Opolu wyjaśniają szczegóły tego tragicznego zdarzenia.

  • Zatrzymani za zabójstwo
  • Zatrzymani za zabójstwo
  • Zatrzymani za zabójstwo
  • Zatrzymani za zabójstwo
  • Zatrzymani za zabójstwo
  • Zatrzymani za zabójstwo

Film Zatrzymani za zabójstwo

Powrót na górę strony