Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nie tak miało się zakończyć spotkanie ze znajomym

Data publikacji 26.04.2018

Policjanci namierzyli mężczyznę, który tego samego dnia okradł na ulicy znajomą. Mundurowi znaleźli przy nim część skradzionych pieniędzy. 37-latek usłyszał już zarzut, za przestępstwo, o które jest podejrzany. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło we wtorek, w godzinach popołudniowych, w centrum Włocławka. Wówczas do kobiety podszedł znajomy, który jak się później okazało, nie miał niestety uczciwych zamiarów. Mężczyzna zabrał kobiecie portfel z pieniędzmi, który ta trzymała w tylnej kieszeni spodni, a następnie uciekł.

Gdy policjanci otrzymali informację o zdarzeniu natychmiast rozpoczęli poszukiwania złodzieja. Około dwie godziny po zdarzeniu zauważyli na ulicy opisywanego sprawcę i zatrzymali mężczyznę. Okazał się nim 37-latek, u którego alkotest wykazał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Mundurowi znaleźli przy mężczyźnie część skradzionych wcześniej pieniędzy, a dodatkowo zabezpieczyli torebki foliowe z zawartością suszu roślinnego. Po badaniach okaże się czy jest to substancja zabroniona.

Dzisiaj , po zebraniu materiału dowodowego, śledczy przedstawili mężczyźnie zarzut kradzieży, za co grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

KWP w Bydgodzczy/ek

Powrót na górę strony