Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

KWP: Przeżyjmy to jeszcze raz, czyli filmowe podsumowanie ogólnopolskich zawodów policyjnych wodniaków

Data publikacji 21.05.2018

Co prawda V Ogólnopolskie Zawody Funkcjonariuszy Policji w Ratownictwie Wodnym już za nami, ale zawsze jest miło powspominać miłe rzeczy. Tym bardziej kiedy jest okazja się pochwalić sukcesami kolegów. Zacięta rywalizacja na giżyckich jeziora trwała trzy dni, a zawodnicy z 17 drużyn zmierzyli się w pięciu konkurencjach. Zapraszamy na filmowe podsumowanie tych wydarzeń.

Śłużba w policji to poza ciekawą pracą, w której każdy dzień może przynieść zupełnie inne wyzwania, także szansa na rozwijanie przywatnych pasji w pracy. Policyjni wodniacy, przewodnicy psów, motocykliści z wydziałów ruchu drogowego, antyterroryści, specjaliści z zakresu kryminalistyki, dociekliwi kryminalni i gotowi na wszystko policjanci z prewencji - dla wielu z nich obowiązki służbowe i zadania jakie są przed nimi stawiane, są także okazją do rozwijania swoich zainteresowań, łączenia hobby z pracą, a także zdobywania zupełnie nowych doświadczeń.

Wszystkich zainteresowanych służbą w policji zapraszamy do odwiedzenia Sekcji Doboru i Rezerwy Kadrowej KWP w Olsztynie (al. Piłsudskiego 5, e-mail: sekcja.doboru@ol.policja.gov.pl, tel. 89 522 4400). Zachęcamy także do odwiedzenia naszej strony internetowej, a także do sprawdzenia swoich umięjętności na policyjnym torze przeszkód podczas "Dnia Kandydata" w każdą trzecią sobotę miesiąca.(tm)

Powrót na górę strony