Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani za zabójstwo

Data publikacji 22.05.2018

Kryminalni z Opola zatrzymali 43-latka i jego o 6 lat starszego znajomego. Obaj podejrzani są o zabójstwo swojego kompana. Mężczyźni mieli spożywać razem alkohol, po czym doszło pomiędzy nimi do awantury. 62-latek był uderzany i kopany po całym ciele – zmarł w wyniku poniesionych obrażeń. Zatrzymani usłyszeli zarzut zabójstwa, do którego przyznali się. Teraz grozi im nawet dożywocie.

Kryminalni z Opola zatrzymali 2 mężczyzn podejrzanych o zabójstwo. Śledczy ustalili, że do tego przestępstwa doszło 17 maja. Nad sprawą tą funkcjonariusze pracowali od kilkudziesięciu godzin. Podczas gdy policyjni technicy zabezpieczali ślady i dowody pozostawione na miejscu zbrodni, kryminalni już szukali wytypowane osoby.

Podejrzewani mężczyźni zostali zatrzymani na jednym z osiedli w Opolu. Byli wówczas nietrzeźwi. Zajmujący się tą sprawą śledczy ustalili, że cała trójka najpierw spożywała alkohol. Później doszło pomiędzy nimi do awantury. W pewnym momencie 43-latek i jego o 6 lat starszy znajomy zaczęli bić po całym ciele swojego kompana. W wyniku poniesionych ran 62-latek zmarł.

Zatrzymanym prokurator przedstawił już zarzut zabójstwa, do którego się przyznali. Obaj mężczyźni zostali tymczasowo aresztowani na 3 miesiące. Za taką zbrodnię grozi kara nawet dożywotniego więzienia.

  • Zatrzymani za zabójstwo
  • Zatrzymani za zabójstwo
  • Zatrzymani za zabójstwo
  • Zatrzymani za zabójstwo
  • Zatrzymani za zabójstwo
  • Zatrzymani za zabójstwo

Film Zatrzymani za zabójstwo

Powrót na górę strony