Data publikacji 05.07.2018

I miejsce w swojej kategorii wiekowej i III miejsce w kategorii OPEN kobiet na dystansie 25 km zajęła sierż. Joanna Jarząb z Komendy Powiatowej Policji w Górze, która wystartowała w VI edycji zawodów w kolarstwie górskim SOLID MTB Maraton, rozegranych w Wilkowicach (woj. wielkopolskie). W zawodach wystartowało łącznie ponad 400 zawodników.

1 lipca 2018 r. w Wilkowicach (woj. wielkopolskie) odbyła się VI edycja zawodów w kolarstwie górskim SOLID MTB Maraton. Wystartowało w nich ponad 400 uczestników. Trasa obejmowała trzy dystanse: MINI (ok. 25 km), MEGA (ok. 41 km) i GIGA (ok. 67 km). Była bardzo wymagająca, prowadziła leśnymi drogami należącymi do Nadleśnictwa Kościan i Włoszakowice.

Największym zainteresowaniem cieszyła się trasa Mini (25 km), gdzie wystartowało 239 zawodników. W tym właśnie wyścigu w kategorii OPEN kobiet III miejsce zajęła funkcjonariuszka Komendy Powiatowej Policji w Górze sierż. Joanna Jarząb, nieznacznie przegrywając z dwiema rywalkami. Nasza policjantka zajęła jednocześnie I miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Joanna Jarząb kolarstwem pasjonuje się od ponad trzech lat, osiągając w zawodach bardzo dobre wyniki i zajmując najwyższe miejsca na podium.

Gratulujemy i życzymy dalszych wygranych.