Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szczęśliwy finał poszukiwań 39-latki

Data publikacji 27.07.2018

Policjanci z Bychawy prowadzili akcję poszukiwawczą za zaginioną 39-latką, której zaginięcie wczoraj zgłosił jej partner. Kobieta po kłótni wyszła z domu i poinformowała telefonicznie o zamiarze popełnienia samobójstwa. Zaginiona została odnaleziona około godziny od zgłoszenia przez dzielnicowych. Trafiła pod opiekę lekarzy.

Wczoraj 39-latka z gm. Strzyżewice po kłótni z partnerem wyszła z domu i poinformowała telefonicznie o zamiarze popełnienia samobójstwa. Zaniepokojony mężczyzna około godz. 21:00 powiadomił policję. Natychmiast na miejsce zostali wysłani policjanci, którzy podjęli akcję poszukiwawczą. Komendant Komisariatu Policji w Bychawie ogłosił alarm dla jednostki i w działania byli zaangażowani wszyscy policjanci. W poszukiwaniach brał również udział przewodnik z psem tropiącym.

Po około godzinie od zgłoszenia dzielnicowi odnaleźli zaginioną 39-latkę. Kobieta znajdowała się w lesie około kilometra od miejsca zamieszkania. Dzięki szybkiej reakcji i dużego zaangażowania policjantów poszukiwania zakończyły się szczęśliwie.

Mundurowi wezwali załogę karetki pogotowia. Kobieta trafiła pod opiekę lekarzy.

(KWP w Lublinie / kp)

 

Powrót na górę strony