Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany kierowca podejrzany o przestępstwo

Data publikacji 29.08.2018

Kryminalni z Pragi Południe wczoraj po południu zatrzymali 23-letniego Damiana D. Mężczyzna podejrzany jest o niebezpieczną, nieodpowiedzialną, wręcz „szaleńczą”, jak określają to świadkowie, jazdę samochodem ulicami Gocławia kilka dni temu. W komendzie prowadzone jest postępowanie dotyczące sprowadzenia bezpośredniego niebezpieczeństwa utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Kilka dni temu na terenie Gocławia mieszkańcy interweniowali w związku z jak sami to określają, "szaleńczą" jazdą kierującego bmw. Do obywatelskiego zatrzymania kierowcy nie doszło. Sprawą zajęli się policjanci. Do komendy wpłynęło zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa sprowadzenia bezpośredniego niebezpieczeństwa utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Wczoraj w godzinach popołudniowych kryminalni z komendy przy ulicy Grenadierów zatrzymali podejrzewanego kierowcę, 23-letniego Damiana D.

Dziś śledczy przeprowadzą z zatrzymanym czynności procesowe. Za przestępstwo z art. 160 Kodeksu Karnego grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

ea/jw

Powrót na górę strony