Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci odzyskali ciągnik z naczepą warty ponad 600 tys. złotych

Data publikacji 30.08.2018

Skuteczne działania operacyjne kryminalnych z komendy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego oraz współpraca z pokrzywdzonym doprowadziły do odzyskania wartego ponad 600 tys. złotych ciągnika siodłowego wraz z naczepą, utraconego w wyniku przestępstwa. Odzyskany pojazd po przeprowadzeniu oględzin trafił już do właściciela.

Dzięki podjętej pracy operacyjnej i współpracy z właścicielem kryminalni z komendy w Starych Babicach namierzyli miejsce, gdzie może stać zaparkowany ciągnik z naczepą. Pojazd został kilka dni temu utracony z terenu starobabickiej gminy w wyniku przestępstwa. Jego wartość została oszacowana przez pokrzywdzonego na kwotę ponad 600 tys. złotych. Policjanci w trakcie czynności prowadzonych na terenie województwa mazowieckiego ujawnili pojazd.

Na miejscu grupa dochodzeniowo-śledcza przeprowadziła oględziny pojazdu. Po czynnościach odzyskany pojazd został przekazany właścicielowi. Sprawa ma charakter rozwojowy i dalsze czynności w tej sprawie prowadzą funkcjonariusze z wydziału dochodzeniowo-śledczego.

/ego/mb

Powrót na górę strony