Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Są ekspertami o Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Wygrali quiz

Data publikacji 12.09.2018

Poznaliśmy laureatów quizu z wiedzy o Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Konkurs dla dorosłych, trwający przez całe wakacje, polegał na zmierzeniu się z informacjami na temat zasad funkcjonowania KMZB. Zwycięzcami jest dziesięć osób, które odebrały nagrody i upominki.

Z inicjatywy inowrocławskich policjantów przeprowadzony został quiz z wiedzy o Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. W organizację przedsięwzięcia włączyło się Starostwo Powiatowe w Inowrocławiu, które wspiera działania prewencyjne policji i które też ufundowało dla uczestników nagrody.

Łącznie do quizu przystąpiło i nadesłało karty z odpowiedziami 63 mieszkańców powiatu inowrocławskiego. Na wszystkie czternaście pytań, bezbłędnie odpowiedziało 48 osób. Spośród nich, drogą losowania wyłoniono 10 laureatów. Troje z nich zostało nagrodzonych tabletami, a 7 upominkami.

Wczoraj (11.09) wszyscy laureaci zostali zaproszeni do Komendy Powiatowej Policji w Inowrocławiu. W podsumowania konkursu uczestniczyła Wicestarosta Inowrocławski Pani Mirosława Kucol i Komendant Powiatowy Policji w Inowrocławiu insp. Marcin Ratajczak. Gratulując laureatom, podkreślali oni rolę i zaangażowanie każdego w poprawę bezpieczeństwa.

Spotkanie dopełniła dyskusja na temat nie tylko mapy zagrożeń, ale też tego, jak mieszkańcy oceniają bezpieczeństwo.

Gratulujemy wszystkim laureatom!

 

Powrót na górę strony