Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Komendant podziękował dzieciom za wzorową postawę

Data publikacji 20.09.2018

Podinsp. Przemysław Stankiewicz p.o. Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Nysie spotkał się z dziećmi, które znalazły pieniądze i bez wahania całą gotówkę przekazały Policji. Uroczyste podziękowanie odbyło się w nyskiej komendzie, gdzie znalazców nagrodzono i pogratulowano wzorowej postawy obywatelskiej.

14 września br. p.o. Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Nysie podinsp. Przemysław Stankiewicz w sali konferencyjnej nyskiej komendy wręczył listy gratulacyjne i podziękowania rodzicom dzieci, którzy znaleźli znaczną sumę pieniędzy i bez wahania przekazali je policjantom.

Szef nyskiej Policji w swoim wystąpieniu kierowanym do rodziców i dzieci, podziękował za szlachetność, bezinteresowność oraz wzorową postawę godną do naśladowania. Podkreślił, że zachowanie uczniów zasługuje na słowa najwyższego uznania, ponieważ mimo młodego wieku wiedzieli jak w danej sytuacji postąpić.

W spotkaniu uczestniczył również Burmistrz Miasta Nysy Kordian Kolbiarz oraz prezes Spółki „Akwa” w Nysie Edyta Peikert, którzy przyłączyli się do gratulacji wręczając 8 i 10- letniemu Hubertowi i Kacprowi nagrody. Rodzicom podziękowali za trud włożony w wychowanie oraz zachęcali do wpajania dzieciom dalszych wzorców takiego postępowania.

  • Komendant podziękował dzieciom za wzorową postawę
  • Dwaj chłopcy, którzy oddali znalezione pieniądze
  • Komendant gratuluje ojcu chłopców za trud włożony w ich wychowanie.
Powrót na górę strony