Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymana z nielegalnym towarem

Data publikacji 24.09.2018

Podróbki perfum i sportową odzież z zastrzeżonymi znakami towarowymi zabezpieczyli namysłowscy policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą. Zarzut handlu nielegalnym towarem usłyszała 28-letnia kobieta. Wpadła na jednej z ulic miasta, gdy przewoziła przygotowany już do sprzedaży towar.

Kryminalni z namysłowskiego Wydziału d/w z Przestępczością Gospodarczą podejrzewali jedną z mieszkanek powiatu o nielegalny handel. Kobieta miała wprowadzać do obrotu podrobioną odzież i perfumy. Policjanci ustalili, gdzie i kiedy 28-latka może przewozić swój towar.

Kobieta została zatrzymana na jednej z ulic Namysłowa. Właśnie wiozła samochodem przygotowane już do sprzedaży bluzy, dresy, buty i perfumy. Okazało się, że loga i znaki towarowe użyte zostały na nich bezprawnie.

Według wstępnej wyceny poniesione straty przez producentów opiewają na sumę ponad 50 000 złotych. Zatrzymana 28-latka, usłyszała zarzut nielegalnego handlu podrobionymi rzeczami. Przyznała się do winy. Grozi jej do 5 lat więzienia.

  • Zatrzymana z nielegalnym towarem
  • Zatrzymana z nielegalnym towarem
  • Zatrzymana z nielegalnym towarem
Powrót na górę strony