Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejny dealer dopalaczy zatrzymany w Tarnowie

Data publikacji 08.10.2018

Tarnowscy policjanci po raz kolejny zapobiegli wprowadzeniu na lokalny rynek niebezpiecznych substancji. Krakowianin usiłował wprowadzić na tarnowski rynek 50 opakowań tzw. „dopalaczy”.

Rozpoznanie środowiska dilerów dopalaczy pozwoliło na praktycznie natychmiastowe wyeliminowanie kolejnej osoby, która chciała w Tarnowie rozprowadzić środki psychoaktywne. Tym razem w piątkowy wieczór 5 października „kryminalni” Komisariatu Policji Tarnów-Centrum zatrzymali w centrum miasta w rejonie dworca PKP 24-letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie 50 opakowań z białym proszkiem oraz zielonym suszem. Krakowianin posiadał przy sobie produkty o nazwie „HERKULES”, „CRISTAL POWER” oraz „HEART OF DARKNESS”. Zostały one zabezpieczone i zostaną przekazane do laboratorium kryminalistycznego celem ustalenia składu chemicznego.

Jest to kolejna osoba ustalona i zatrzymana przez krakowskich policjantów, która usiłowała na tarnowskim runku rozprowadzać niebezpieczne substancje. O poprzedniej realizacji pisaliśmy tutaj: http://tarnow.policja.gov.pl/pl/aktualnosci/policjanci-z-tarnowa-zatrzymali-kolejnych-handlarzy-niebezpiecznymi-substancjami

 

(KWP w Krakowie / aj)

  • Kolejny dealer dopalaczy zatrzymany w Tarnowie
  • Kolejny dealer dopalaczy zatrzymany w Tarnowie
  • Kolejny dealer dopalaczy zatrzymany w Tarnowie
  • Kolejny dealer dopalaczy zatrzymany w Tarnowie
Powrót na górę strony