Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci odnaleźli zaginioną 90-letnią kobietę

Data publikacji 30.10.2018

Policjanci z Bemowa odnaleźli zaginioną kobietę. 90-latka była wyziębiona i wyczerpana. Mundurowi do czasu przybycia karetki pogotowia zaopiekowali się nią. Policjanci apelują, aby nie przechodzić obojętnie obok osób, które potrzebują pomocy. Proszą, aby natychmiast informować służby porządkowe, jeśli czyjeś zdrowie lub życie może być zagrożone.

W nocy tuż przed godz. 2.00, policjanci z bemowskiej patrolówki otrzymali zgłoszenie o zaginięciu starszej kobiety, która po godzinie 21.00 opuściła miejsce zamieszkania i poszła w nieznanym kierunku. Nie zabrała ze sobą żadnych dokumentów.

Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania 90-latki. Przewodnik z psem wyszkolonym do tego typu zdarzeń sprawdził pobliskie miejsca. W pewnym momencie funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o tym, że przy ul. Widawskiej, w pobliżu klatki schodowej znajduje się starsza kobieta. Na miejscu funkcjonariusze potwierdzili jej tożsamość. Okazało się że, była to poszukiwana 90-latka. Funkcjonariusze natychmiast wezwali karetkę pogotowia, która przewiozła wyziębioną i wyczerpaną staruszkę do szpitala.

(KSP / kp)

 

Powrót na górę strony