Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zatrzymali kobietę podejrzaną o zabójstwo męża

Data publikacji 08.11.2018

Zgierscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśnią okoliczności zabójstwa 64-letniego mężczyzny, do którego doszło 6 listopada 2018r. w jednym z mieszkań w Ozorkowie. Funkcjonariusze zatrzymali 41-letnią żonę zmarłego. Kobieta usłyszała zarzut zabójstwa, za co grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności. Prokurator wnioskuje do sądu o tymczasowe aresztowanie podejrzanej.

Wieczorem 6 listopada 2018 r ozorkowscy policjanci dostali zgłoszenie dotyczące śmierci 64-letniego mężczyzny. Zgłaszająca sąsiadka rodziny została zaalarmowana o tym fakcie przez 41-letnią żonę zmarłego.

Wykonując czynności na miejscu zdarzenia śledczy wraz z lekarzem medycyny sądowej stwierdzili, że mężczyzna najprawdopodobniej zginął od ciosu nożem w szyje. W mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli zakrwawiony nóż. Policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia oraz zwłok zmarłego. Ciało 64-latka zostało zabezpieczone do dalszych badań. Policjanci zabezpieczyli także odzież należącą do żony ofiary, a także przesłuchali świadków. Tak zebrany materiał dowodowy dał podstawę do zatrzymania 41-letniej kobiety jako podejrzanej o zabójstwo męża.

Kobieta była nietrzeźwa, miała w organizmie 1,58 promila alkoholu. Zatrzymana spędziła noc w celi zgierskiego aresztu. Kobieta usłyszała zarzut zabójstwa, za co grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności. Prokurator zdecydował o skierowaniu do sądu wniosku o tymczasowe aresztowanie podejrzanej.

KWP Łódź / mm

Powrót na górę strony