Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Sokołowscy policjanci zabezpieczyli ponad 10,5 kg marihuany

Data publikacji 14.11.2018

Do 10 lat więzienia grozi zatrzymanemu przez sokołowskich policjantów 38-letniemu mężczyźnie, u którego w domu policjanci znaleźli ponad 10,5 kg suszu marihuany. W ostatnim czasie to kolejne zatrzymania z narkotykami na terenie powiatu sokołowskiego.

Sokołowscy policjanci zajmujący się przestępczością narkotykową w domu 38-letniego mężczyzny, mieszkańca gminy Repki, podczas przeszukania zabezpieczyli ponad 10,5 kg suszu marihuany. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz ich wytwarzanie grozi mu do 10 lat więzienia.

To w ostatnim czasie kolejne zatrzymania z narkotykami w powiecie sokołowskim. Kilka dni temu, w wyniku kilkumiesięcznej pracy operacyjnej sokołowscy kryminalni zajmujący się przestępczością narkotykową podczas przeszukania budynków gospodarczych na jednej z posesji na terenie gminy Sokołów Podlaski odnaleźli ponad 12 kg suszu marihuany, a także wagę elektroniczną. 20-latek został zatrzymany, a znalezione rzeczy i susz marihuany zostały zabezpieczone przez funkcjonariuszy.

Pod koniec września policjanci z Sokołowa przeszukali posesję na terenie gm. Sterdyń. W trakcie prowadzonych czynności ujawnili plantację, która składała się z 16 krzaków konopi indyjskiej o wysokości 2,5 metra. Podczas przeszukania domu policjanci odnaleźli ponad 6,5 kg suszu marihuany, a także wagę elektroniczną. Do sprawy zatrzymano 32-latka.

 

Autor: mł. asp. Jakub Więsak

Powrót na górę strony