Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odtworzyliśmy wygląd wyłowionego z Odry mężczyzny

Data publikacji 20.11.2018

Policjanci z Kędzierzyna-Koźla pracują nad ustaleniem personaliów mężczyzny, którego ciało zostało wyłowione z Odry we wrześniu 2017 roku. Teraz, nasi specjaliści na podstawie rekonstrukcji czaszki, odtworzyli wygląd jego twarzy. Wszystkie osoby, mogące pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, proszone są o kontakt z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu tel. 77/472 46 66 lub najbliższej jednostki policji pod numerem 112.

17 września 2017 w okolicy Bierawy, zostało wyłowione z Odry ciało mężczyzny. Znajdowało się ono już w znacznym stanie rozkładu. Ustaleniem tożsamości denata zajęli się policjanci z Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu.

Teraz, na podstawie rekonstrukcji czaszki, odtworzyliśmy wygląd twarzy zmarłego. Dzięki temu wiemy, że wyłowiony mężczyzna miał najprawdopodobniej około 65 lat.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny proszone są o kontakt z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu tel. 77/472 46 66  lub najbliższej jednostki policji pod numerem 112.

Powrót na górę strony